O nás

SIMATT vyrába, distribuuje, zabezpečuje poradenstvo a inštaláciu infračervených panelov s najvyššou možnou efektívnosťou.Sme presvedčený, že infračervená energia je najefektívnejší a najekonomickejší zdroj energie pre väčšinu aplikácií a tým samozrejme aj potenciálny zdroj značných úspor vo vykurovaní. Nechajte nás presvedčiť Vás.

Ako výrobca kontrolujeme celý reťazec od nákupu surovín až po finálny produkt a dôsledne dbáme na kvalitu aj ekológiu výroby a aj samotných výrobkov. Takto sme schopný zaistiť, že naša výroba používa najkvalitnejšie materiály, najnovšie technológie a naši pracovníci sú schopný a ochotný okamžite riešiť aj neštandartné požiadavky zákazníka.

Divízia infračervené vykurovanie spoločnosti SIMATT bola založená v roku 2007 ale korene našich vedomostí sú omnoho staršie, založeniu divízie predchádzalo viacej ako 20 rokov skúseností v oblasti infračerveného kúrenia a priemyselných stavieb. Nápad založiť spoločnosť, ktorá by priniesla ekonomickejšie a ekologickejšie kúrenie priemyselných objektov sa osvedčil a spoločnosť od tej doby rýchlo rastie a stále ju rozširujeme. Veľmi dôležité sú naše investície do výskumu a vývoja, pretože, vysoký dopyt po naších vysoko efektívnych a energeticky úsporných infračervených paneloch, nám ukladá zodpovednosť naše produkty stále zdokonalovať a hladať nové riešenia a využitia tejto jedinečnej technológie.

Naším cielom je, aby sme naše zdroje využívali čo najefektívnejšie. Kúrenie by malo spotrebovávať čo najmenej zdrojov ako je možné. Zameriavame sa na neustále zlepšovanie s cielom stávajúce produkty ďalej vylepšovať a nové produkty vyvíjať . Naším cieľom nie je len ekonomická úspora, ale ekologická alternatíva tradičného kúrenia, preto pri výrobe nepoužívame, žiadne toxické, alebo inak nebezpečné látky. Pretože všetok odpad recyklujeme, pri našej výrobe žiaden odpad nevzniká!
Naším najdôležitejším zdrojom, sú však ľudia, ich odborné znalosti a skúsenosti, ako aj úprimné odhodlanie vytvárať nové produkty a hladať nové riešenia.